KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4983123
nr 498 3123
Monogramsign, England, 77x52 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 november 2007
kl 16:25:10
200 kr
600 kr
550 kr
850 kr
900 kr
1.100 kr